24-uurs marathon voor KWF

24-uurs marathon voor KWF

Super trots zijn wij op onze leerlingen! Op maandag 15 oktober gaan een aantal leerlingen van het Buitenhout College een 24-uurs marathon houden op school. Zij gaan dit doen om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor het bevorderen en ondersteunen van (wetenschappelijk) onderzoek naar kanker. Op 15 oktober is de kickoff van deze actie. De actie gaat door tot eind december. In december is onze jaarlijkse markt waarbij leerlingen hun eigen producten gaan verkopen (programma van de mini-onderneming). De leerlingen die meedoen aan dit project zullen hun opbrengst volledig doneren aan KWF.

U kunt onze leerlingen ook helpen! Voor donaties en meer informatie kunt u onderstaande URL gebruiken, dit is een actiepagina van KWF waar u via de button doneren uw donatie kunt doen. Namens onze leerlingen, alvast bedankt!

https://acties.kwf.nl/24uuropschoolvoorkwf